Мало зробити вибори, потрібно повернути довіру територіальної громади до влади

Мало зробити вибори, потрібно повернути довіру територіальної громади до влади

Виборча кампанія закінчилась, життя продовжується.

Новинавсі друкуватиДрукувати

Чернівецький Єдиний Центр: Влада повинна вирішити конфлікт між водоканалом і енергетиками
2014-11-20 15:04:00

Чернівецький Єдиний Центр: Влада повинна вирішити конфлікт між водоканалом і енергетиками

Обласна і місцева влада повинні вирішити конфлікт між КП «Чернівціводоканал» і ПАТ ЕК «Чернівціобленерго» так, щоб мешканці міста не страждали від відсутності водопостачання. Про це заявили в Чернівецькій обласній організації Єдиного Центру.

 

За повідомленнями ЗМІ «ПАТ «ЕК «Чернівціобленерго» з огляду на незадовільну ситуацію з оплатою за спожиту електричну енергію КП «Чернівціводоканал» та великою заборгованістю може розпочати часткове припинення електропостачання цього підприємства.  Як наслідок - без електропостачання залишаться допоміжні насосні агрегати та адміністративні споруди КП «Чернівціводоканал», є ризик обмеження водопостачання по місту. Якщо ситуація не знайде свого вирішення, це підприємство буде знеструмлене повністю.  

 

Обласні партійці вважають, що влада має активніше працювати над вирішенням цих проблеми. Відключення електроенергії водоканалу через, що постраждає велика кількість мешканців обласного центру є неприпустимим. Адже більшість чернівчан вчасно сплачують кошти за комунальні послуги і не повинні відчувати жодних незручностей.

 

Єдиноцентристи переконані, що для виходу з даної ситуації потрібно ефективніше працювати з боржниками серед населення, корупцією серед чиновників, а також перехід потужностей водоканалу на енергозберігаючі технології і підвищення енергоефективності підприємства.     

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"