Мало зробити вибори, потрібно повернути довіру територіальної громади до влади

Мало зробити вибори, потрібно повернути довіру територіальної громади до влади

Виборча кампанія закінчилась, життя продовжується.

Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійне будівництво

Обрано  голову Першотравневої районної організації Єдиного Центру
2009-12-10 10:21:00

Обрано голову Першотравневої районної організації Єдиного Центру

«Я дуже вдячний за високу довіру і прикладу всіх зусиль, щоб виправдати надії, які ви на мене покладаєте. Сподіваюся на плідну та ефективну роботу по розбудові Єдиного Центру. Спільними зусиллями ми зможемо реалізувати наші плани», - запевнив Корнелій Жукотинський.

        9 грудня 2009 року відбулися Збори  Першотравневої районної організації Єдиного Центру, на яких одностайно було обрано Головою Жукотинського Корнелія Костянтиновича. Участь у зборах взяли 56 членів Партії. Корнелій Жукотинський – відома й авторитетна в Чернівецькій області людина. Це професійний керівник – очолює обласне управління з фізичного виховання та спорту комітету з фізичної культури та спорту Міністерства освіти і науки України.
        «Я дуже вдячний  за високу довіру і  прикладу  всіх зусиль, щоб  виправдати надії, які ви на мене покладаєте. Сподіваюся на плідну та ефективну роботу по розбудові Єдиного Центру. Спільними зусиллями ми зможемо реалізувати наші плани», - запевнив Корнелій Жукотинський.
        У роботі Зборів взяв участь голова чернівецької міської організації Єдиного Центру Ілля Хочь, який поінформував присутніх  про суспільно-політичну ситуацію в Україні та області, окреслив  плани Єдиного Центру щодо участі у місцевих виборах 2010 року.
        «Єдиний  Центр   активно  готується до місцевих виборів 2010 року  та має на меті забезпечити широку присутність у представницьких органах влади. У нас є для цього всі передумови – розгалужена структура, кваліфіковані кадри, здорові амбіції та бажання їх реалізувати»,  - підкреслив Ілля Хочь.
        На запитання учасників Зборів щодо формату участі Єдиного Центру у  виборах  президента, Ілля Хочь зазначив: «Зараз завершується дискусія з цього питання й  остаточне рішення буде прийнято на З’їзді Єдиного Центру».
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"