Мало зробити вибори, потрібно повернути довіру територіальної громади до влади

Мало зробити вибори, потрібно повернути довіру територіальної громади до влади

Виборча кампанія закінчилась, життя продовжується.

Публікаціявсі друкуватиДрукувати

2008-12-23 13:02:00

Компрадорський уряд Тимошенко

Останнім часом у наших ЗМІ все частіше почав вживатися термін «компрадоризм», особливо стосовно уряду Тимошенко. Компрадорами називають запроданську національну верхівку країни, цей термін вживається переважно стосовно економічно і політично відсталих країн (колоніальних і залежних).

Компрадорська верхівка завжди беззастережно підкоряється іноземному капіталові як у політичному, так і в економічному відношеннях. Нинішній компрадорський уряд України використовується іноземним капіталом виключно для повного знищення національного виробника, який заважає іноземному.

Катастрофічно руйнівного удару по конкурентоздатності національної економіки нанесла бездарна зовнішньоекономічна політика уряду Тимошенко. З його вини Україна випала із системи світового розподілу праці, а високотехнологічна продукція українських підприємств не знайшла свого місця на світових ринках. Навмисне знищення високотехнологічного виробництва призвело до стрімкої деградації соціальних стандартів. Десятки тисяч висококваліфікованих робітників, інженерів, науковців опинилися у статусі убогих маргіналів.

Захопившись тим, що іноземні країни надають кредити, уряд Тимошенко призвів українську економіку до кризи. Детальніше зупинимося на схемі діяльності компрадорського уряду. Компрадор отримує кредит у іноземній валюті, за ці кошти купується товар іноземного виробника, і так до нескінченності. Таким чином, ні українська економіка, ні звичайний українець не мають жодного зиску. Кабала залежності від іноземних кредитів та товарів лише поглиблюється.

Через практичну відсутність національного виробника ми змушені споживати товари іноземного виробництва. До того ж іноземні товари ми споживаємо у борг. Спочатку компрадорський уряд Тимошенко бере кошти в кредит, а потім на них закуповує за кордоном товари, потрібні українцям. Для активізації споживання середнім класом, банківські установи розпочали масово роздавати кредити, загнавши, таким чином українського споживача у фінансову кабалу на десятки років. Компрадорський уряд, за своєю природою, очолив процеси знищення українського національного виробника.

Тривалий час курс долара в Україні був стабільний. Таз приходом до влади жадібних компрадорів, курс долара різко зростав. Так було у 2005, потім у 2008 роках. Ці курсові ігри давали змогу компрадорам з команди Тимошенко отримувати колосальні прибутки. Але за дешеві кредити буде розраховуватися український народ надзвичайно дорогим доларом.

Олексій Ігнатьєв

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Газета "Эдиний Центр"